iPad 3 4G LTE jest wyposażony zgodnie z wyciekiem AT & T; dokumenty

 

Wygląda na to, że iPad 3 będzie gotowy do wydania w formacie 4G LTE. Pojawiły się niedawne wycieki dokumentów AT&T, które zostały odkryte przez niektórych hakerów pod pseudonimem LulzSec.

Plany te wskazują, że AT & T przygotowuje się do zapewnienia pełnej obsługi sieci 4G LTE w najbliższej przyszłości. IPhone 5 jest również wymieniony w dokumentach wskazujących na wrześniową datę premiery. Większość źródeł popiera wydanie wrześniowe, jednak odrzuca możliwości transmisji danych LTE; twierdząc, że nie będzie gotowy na iPhone ‚a 5, ale na iPhone’ a 6.

Zhakowane i później wydane dokumenty były mocno wypełnione żargonem technicznym, który większość ludzi byłaby trudna do zrozumienia, gdyby nie były związane z komunikacją lub bezprzewodowym tłem. Jednak wyraźnie widać, że linki są rzeczywiście LTE iPad obecnie w pracach.

iPad 3 nowe aktywacje HLS nowy plan transmisji danych

Również w dokumentach wyróżniono iPad new activations HLS w zupełnie nowym planie. Jak niektórzy ludzie wspomnieli i mieli nadzieję, wygląda na to, że nowy plan taryfowy może być w toku, a iPad LTE, o którym mowa, prawdopodobnie będzie iPadem Apple 3.

Być może pamiętasz źródła łańcucha dostaw publikujące pogłoski o ulepszonym wyświetlaczu iPada 3 i włączeniu danych LTE. Wygląda na to, że te źródła mogły być na coś tutaj!

iPad 3 4G LTE jest testowany w rurociągu od 2010 roku?

Pojawiły się również wskazówki sugerujące, że pod koniec listopada i na początku grudnia zostanie zaplanowany i przeprowadzony test prędkości z nowym iPadem, który przenosi nasze myślenie z powrotem do daty premiery iPada 3 na początku 2012 roku. Dokumenty zostały znalezione jednak w wewnętrznym zgłoszeniu w listopadzie 2010 r., więc pozostaje pytanie, czy testy zostały przeprowadzone w listopadzie 2010 r., czy też był to plan na rok 2011.

Jeśli pamiętasz, kiedy iPhone 4 został wydany, brakowało mu możliwości 4G ze względu na jego konstrukcję i niemożność zainstalowania radia 4G LTE. Biorąc pod uwagę, że iPad 3 jest w fazie rozwoju, a Apple ma nowy patent na rozmiar baterii i jest większy niż iPhone, z pewnością można włączyć radio 4G LTE tym razem dla iPada 3.

News

Post Author: webadmin