iPad 3 i technologia wyświetlania Nanosys QDEF

 

Mamy nadzieję, że Nanosys współpracuje z Apple i ich iPadem 3, ponieważ ten nowy wyświetlacz QDEF jest po prostu świetny z ekstrawaganckimi, nasyconymi kolorami, których nigdy wcześniej nie widziano. Według tych, którzy widzieli to obok aktualnych wyświetlaczy; QDEF sprawia, że ekran iPada 2 jest nudny i cichy.
Nanosys posiada obecnie 400 patentów na wyświetlacz dla QDEF; lub Quantum spot Enhanced film. Jedynym pewnym sposobem na doświadczanie tych przejawów jest osobiście, ponieważ oglądanie różnicy w Internecie nie czyni tego sprawiedliwym. W końcu próbujesz porównać różnicę na ekranie, przeglądając ją na ekranie własnego komputera. Ale, mamy włączone wideo dla Ciebie w każdym razie, aby zobaczyć dokładnie to, o czym mówimy.

Zalety iPada 3 i Qdef firmy Apple

Gdy ten ekran pojawi się na rynku i zacznie współpracować z dużymi firmami, i miejmy nadzieję, że iPad 3 (kciuki) na zawsze zmieni pragnienie jasnych wyświetlaczy. Więc prawdopodobnie zastanawiasz się, w jaki sposób ta technologia wpłynie na iPada 3, jeśli zostanie dopasowana do eleganckiej ramy?

QDEF może przynieść swój niesamowity wyświetlacz bez zużywania większej żywotności baterii, nie zwiększy kosztów związanych z produktami technicznymi i nie będzie potrzebował czterordzeniowego lub innego wydajnego procesora. Nanosys ma już kilku dużych inwestorów, a ponieważ są właścicielami wszystkich patentów, w najbliższym czasie nigdzie się nie wybierają. To jest historia w trakcie tworzenia i naprawdę wylądowali tutaj coś wielkiego.

Ramy czasowe QDEF pokrywają się z iPadem 3, dzięki czemu jest to możliwe

Technologia jest tak prosta, jak integracja jednego komponentu w celu uzyskania doskonałych kolorów, które jeszcze nie zostały osiągnięte. Według dyrektora generalnego firmy, Jasona Hartlawa (Nanosys), producenci mogą nawet zacząć korzystać z tej technologii od razu, po prostu zastępując kawałek filmu obecnie produkowanego przez wyświetlacze LCD i przechodząc na niebieskie podświetlenie LED. Nie wiem jak wy, a ja mówię: cała naprzód, jestem już przekonany!

Nanosys ma nadzieję, że QDEF trafi w ręce opinii publicznej do końca tego roku, co oznacza, że jeśli iPad 3 zostanie wydany na początku 2012 roku, z pewnością będzie możliwe nawiązanie relacji między obiema firmami. W końcu taki wyświetlacz jest tym, co umieści iPada 3 na złotym talerzu.

News

Post Author: webadmin