iOS 5. 1 Beta 3 pokazuje Siri dyktando: iPad 3 Uruchomienie z Siri?

 

Ostatnio dużo rozmawialiśmy o Siri na iPadzie 3, a wraz z wydaniem iOS 5. 1 beta 3 programistom wydaje się bardziej oczywiste, że rzeczywiście mogliśmy zobaczyć Siri na tablecie.   Nowy kod Beta nie daje Wielkiego wglądu w przyszłość urządzeń Apple, ale 9to5mac ujawnił „coś potencjalnie ważnego.»

Kod pokazuje linki do dyktowania Siri, a po tasowaniu nowej aplikacji beta 3 settings pokazuje zupełnie nową sekcję w menu klawiatury z napisem ” o prywatności i dyktowaniu.”To odkrycie zostało dokonane na iPadzie 2 i po otwarciu polecenia menu; wywołuje ekran z legalnym żargonem i informacjami o funkcjach do dyktowania Siri firmy Apple.

„Kiedy korzystasz z funkcji dyktowania klawiatury na swoim urządzeniu, to, co dyktujesz, zostanie zapisane i wysłane do Apple, aby przekonwertować to, co mówisz, na tekst.   Twoje urządzenie będzie również wysyłać do Apple inne informacje, takie jak imię i nazwisko i pseudonim… i tak dalej.

Więc co to wszystko znaczy?   Cóż, dyktando nie będzie działać na iPadzie 2 pod iOS 5.

1 Beta 3; co sprawia, że wielu spekuluje, że może to być podstawowa funkcja dla iPada, a nawet ekskluzywny punkt sprzedaży dla iPada 3 (stawiamy nasze pieniądze na to drugie).

Być może pamiętasz, że iPhone 4S otrzymał Siri i Siri dyktando z wdrożeniem iOS 5. 0, więc jeśli Apple zastosuje się do tego samego schematu, co ich mobilna połowa, może to naprawdę stać się rzeczywistością w najbliższej przyszłości.   Ci, którzy są właścicielami wyświetlacza Retina iPod Touch generacji, twierdzą również w tym czasie, że menu klawiatury i ekran prawny teraz pojawiają się dla nich zbyt, co oznacza, że Apple może przyglądać się technologii dla ich linii iPod touch też.

Chociaż wydaje się, że ta wiadomość oznacza, że dyktando Siri będzie jedyną dostępną opcją dla iPada 3,jest jeszcze za wcześnie, aby powiedzieć.   Apple podobno testował (z sukcesem) prototyp iPada z pełnym doświadczeniem Siri; co daje więcej dowodów na to, że zamierzają wdrożyć iPada 3 z Siri podczas premiery.   W końcu bez Siri trudno będzie przekonać właścicieli iPada 2 do przejścia na iPada 3.

Post Author: webadmin