iOS 5 pokazuje iPada 3 z wyświetlaczem Retina

 

Zgodnie z wersją beta systemu iOS 5, iPad 3 będzie działał z wyższą rozdzielczością, a także z wyświetlaczem retina.

Wyświetlacz Retina został po raz pierwszy wprowadzony na iPhone 4 przez Apple i działa z gęstością pikseli 326ppi. Do tej pory wyświetlacz retina jest kluczowym punktem sprzedaży w porównaniu z innymi podobnymi urządzeniami na rynku ze względu na jego żywe i bogate możliwości wyświetlania.

Jeśli śledziłeś plotki o iPadzie 2, prawdopodobnie pamiętasz, jak niektórzy przewidywali, że Apple włączy wyświetlacz retina do swojego najnowszego tabletu (iPad 2), który pojawił się na rynku od marca. Jak już widzieliśmy, to się nigdy nie wydarzyło, a jeszcze bardziej przerażające było to, że wciąż działało z rozdzielczością 1024 x 768.
iPad 3 wyświetlacz 5-6X wyższy niż obecny iPad 2

Wcześniej w tym tygodniu pojawił się komunikat agencji Reuters, twierdząc, że wiarygodne źródła zawierają informacje, że iPad 3 będzie miał ekran o rozdzielczości 5-6 razy większej niż obecny iPad 2. Niezależnie od tego, czy ta informacja jest wiarygodna, będzie widoczna, nie będzie to jednak długie ujęcie, zgodnie z wskazówkami znalezionymi w wersji beta oprogramowania dla programistów iOS 5.

Rozdzielczość ekranu (wyświetlacz retina) będzie głównym punktem sprzedaży, a także bogactwem wyświetlacza pod względem jakości dla przeciętnego konsumenta. Mają tendencję do grawitacji w kierunku estetyki, atrakcyjności i Grafiki, zanim martwią się szybkością procesora i innymi specyfikacjami technicznymi, których nie mają pojęcia. Miejmy nadzieję, że iPad 3 zaspokoi potrzeby obu segmentów konsumentów, dostosowując wyświetlacz retina i specyfikacje techniczne. Czy możesz powiedzieć czterordzeniowy A6, proszę?

Dodatkowe dowody sugerujące rozdzielczość iPada 3 1536 x 2048

Dodatkowe Wiadomości na iPada 3 pokazują, że grafika aplikacji Newstand jest wyświetlana zarówno w 1024 x 768, jak i 1536 x 2048. Zgodnie z nową strukturą Twittera, która również została ujawniona, ich rozdzielczość została również dopasowana do tej ostatniej; dalej proponuje się włączenie podwyższonej rozdzielczości.
Chociaż może to być po prostu więcej testów beta za kulisami, jest bardzo prawdopodobne, że Apple będzie chciał wprowadzić Ekran retina o wysokiej rozdzielczości dla iPada 3 w pewnym momencie cyklu życia iOS 5.

Post Author: webadmin