Oświadczenia i opinie Apple dotyczące daty premiery iPada 3

 

Podczas niedawnej rozmowy o zarobkach Apple powiedział, że nie planuje wypuścić iPada 3 w 2011 roku.   Jeśli ostatnio byłeś podekscytowany wszystkimi plotkami, może to być coś, czego szczególnie nie chcesz usłyszeć.

Apple szybko odrzucił wydanie iPada 3 w 2011 roku, gdy zapytano go o jego plany; ogłaszając iPada 2 aktualnym sukcesem.   Ponieważ iPad 2 sprzedaje się bardzo dobrze, Apple powiedział, że chce zobaczyć, jak rynek będzie się rozwijał w ciągu najbliższych kilku lat.

Co to oznacza dla Apple i ich kierunków? A co z iPadem 3?

Naszym zdaniem próbują usunąć część szumu i plotek z iPada 3, ponieważ utknęli w trudnym miejscu.   Chociaż iPad 2 sprzedaje się bardzo dobrze, wciąż jest wielu opóźnionych, którzy dyskutują o zachowaniu oryginalnego iPada w nadziei na wymarzoną maszynę! (iPad 3).

Nawet jeśli iPad 3 nie pojawi się przed początkiem 2012 roku, Apple chce skoncentrować cały hype i marketing na swoich obecnych produktach.   Co prowadzi nas do innego punktu…

Czy Apple potencjalnie konkuruje ze sobą?

Jeśli Apple utrzyma wierność plotkom krążącym w Internecie i wypuści iPada 3 latem lub pod koniec 2011 roku, jest to również ramy czasowe dla iPhone ‚ a 5.   Najnowsze raporty i analitycy twierdzą, że jeśli Apple wypuści iPada 3 mniej więcej w tym samym czasie co iPhone 5, będą ze sobą konkurować.

Konsumenci będą musieli podjąć świadomą decyzję co do tego, na co mogą sobie pozwolić i co powinni zmodernizować.   Nie wierzą, że jest to logiczne, ponieważ obecny harmonogram wydań Apple jest idealnie dopasowany, umożliwiając wystarczający czas wypełnienia między każdą wersją produktów.

Apple musi również skupić się na tym, że tablety z systemem Android będą konsekwentnie wydawane jeszcze w tym roku i będą starały się pozostać tak konkurencyjne, jak to tylko możliwe.   Jak zawsze, konkurenci będą dążyć do odwrócenia projektu iPada i starają się zapewnić pożądane elementy; starając się zachęcić konsumentów do zaakceptowania lub przejścia na ich produkty.

Ta ostatnia wiadomość może rzucić nieco światła na to, czy iPad 3 zostanie wydany w 2011 roku.   Obecnie wszystko wskazuje na datę wydania 2012 roku.

Post Author: webadmin